O mnie

Metoda treningowa

Moim priorytetem jest zapewnienie, aby każdy mógł cieszyć się ruchem i zdrowiem jak najdłużej. Jestem świadomy, że czynniki pozatreningowe mają ogromne znaczenie dla ogólnego samopoczucia i sukcesu treningowego, dlatego też staram się tak układać plany tak, aby treningi nie tylko były efektywne, ale przede wszystkim były dopasowane do każdej osoby i jej trybu życia. 

Z tego powodu nie ograniczam się do jednej metody – szukam odpowiedniej dla konkretnego biegacza. Moje podejście obejmuje różnorodne metody, takie jak treningi według Daniellsa, Gallowaya czy Lydiarda, dzięki czemu mogę dostosować plan do indywidualnych potrzeb i celów każdej osoby.

Jako twój trener biegania chcę, abyś mogła/mógł kontynuować swoją aktywność fizyczną bez zbędnego lęku czy negatywnych doświadczeń, dlatego podczas naszej współpracy będę kładł duży nacisk na równowagę między intensywnością treningów, a regeneracją oraz o odpowiednie wsparcie, aby znaleźć odpowiedni balans między treningiem i życiem codziennym. 

Moim celem jest nie tylko osiągnięcie krótkoterminowych rezultatów, ale także budowanie trwałych nawyków, które pozwolą cieszyć się ruchem i zdrowiem przez wiele lat.

Chcesz dowiedzieć się wiecej?
Skontaktuj się ze mną a ja odpowiem na wszystkie twoje pytania!