Jak wygląda współpraca?

Współpraca z Trenerem Biegowym – Jak To Wygląda?

Po wybraniu pakietu i skontaktowaniu się przez formularz kontaktowy, który znajdziesz na dole strony otrzymasz kwestionariusz dzięki któremu będę mógł lepiej poznać twoje potrzeby, preferencje i oczekiwania.

Po analizie formularza skontaktuję się z Tobą, aby omówić odpowiedzi, poznać się i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Po przygotowaniu planu treningowego otrzymasz dostęp do arkusza online w którym będziesz uzupełniać swoje postępy.

Zobacz proces

Kwestionariusz treningowy

Chcę poznać Twoje preferencje, cele biegowe oraz oczekiwania, aby dostosować do Ciebie indywidualny plan treningowy online.

Osobisty trener biegania online

Regularny kontakt i wsparcie od trenera biegowego, który dostosowuje plan treningowy do Twoich celów i potrzeb, pomagając Ci w osiąganiu lepszych wyników.

Indywidualne plany treningoweonline

Spersonalizowany, efektywny i dopasowany do Twoich możliwości plan treningowy, wraz z jasnymi wskazówkami dotyczącymi intensywności, rodzaju treningów oraz regeneracji, abyś mogła/mógł cieszyć się sukcesami na trasie.

Omawianie postępów biegowych

Nie ma nic bardziej inspirującego niż widoczne efekty, które pojawiają się już po kilku tygodniach spersonalizowanego planu treningowego. Razem z trenerem biegowym omawiasz swoje postępy, wyznaczasz kolejne cele i celebrujesz osiągnięcia. To przekłada się na lepsze wyniki i jeszcze większą radość z biegania.